ІНФОРМАЦІЯ

Про Пришибський навчально - виховний комплекс

Пришибський навчально - виховний комплекс знаходиться за адресою: вул. Данилевського, село Пришиб, Балаклійського району, Харківської області, 64223, є юридичною особою, має рахунок в органах Державного казначейства, самостійний баланс, печатку, штамп, ідентифікаційний номер.

У1861 році в селі Пришибі заснована земською управою, за підтримки родини Данилевських, церковно-приходська школа, за радянської влади в селі діяв лікнеп, потім початкова школа, далі семирічна, з 1960 року - восьмирічна, в 1981 році збудовано нове двоповерхове приміщення за типовим проектом, з 1985 року школа реорганізована в середню.

Директор Пришибського навчально - виховного комплексу – Соснова Олена Василівна – учитель історії, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, призначена на посаду відділом освіти Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області в 1999 році.

Заступник директора з навчально-виховної роботи - Обізна Ольга Євгенівна, учитель біології, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, призначена на посаду в 2016 році.

До послуг учнів 20 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (24 ПК), спортивна зала, гімнастичний та футбольний майданчики, 2 майстерні, їдальня, бібліотека з фондом 17549 примірників художньої та навчальної літератури. При школі з 1990 року діє історико-краєзнавчий музей.

У школі працює 6 гуртків: паперопластики, образотворчого мистецтва (від районного центру дитячої та юнацької творчості), «валеології», «фермерство», «Юні друзі природи» (районної станції юних натуралістів)

Кiлькiсть переглядiв: 938